Сердечно вітаємо вас у нашому магазині-майстерні!

Потрібен подарунок близькій людині? Подаруйте ікону! Цей благочестивий християнський звичай любові утвердив Сам Господь. Саме Він подарував людям першу ікону.
 Такий подарунок завжди означає щиру душевну прихильність і турботу, висловлює наші найтепліші і добрі побажання до обдаровуваного.
 Якщо ви не знаєте, як обрати ікону серед великої різноманітності видів, ви можете знайти потрібну інформацію у відповідному розділі сайту. Це допоможе вам визначитися з вибором.
 Наш магазин-майстерня пропонує широкий вибір ікон, хрестів та сувенірів. Також наші майстри можуть виконати роботи на замовлення, враховуючи ваші побажання. Ми виробляємо та продаємо вироби тільки високої якості. Це авторські роботи у вигляді об'ємних барельєфів і риз, мідна основа яких покрита срібленням і позолотою, прикрашені емаллю і стразами "Swarovski".
 У нас ви знайдете ікони на різні випадки життя: до Дня Народження і Дня Ангела (Іменин), до Таїнства Хрещення та Таїнства Вінчання, іменні ікони та ікони на особливі випадки життя. А так само ікони до великих свят і ікони покровителів професій.
 Телефонуйте або пишіть нам і ми будемо раді допомогти. Нехай ваш вибір принесе радість Вам та вашим близьким!
 З повагою, колектив "Троїцької майстерні"